Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za kradzieże aut

Data publikacji 12.02.2008

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali na warszawskiej Białołęce 33-letniego Sylwestra J. Mężczyzna podejrzewany jest o dokonanie kilku kradzieży samochodów z centrum Warszawy. Dodatkowo Sylwester J. był poszukiwany listem gończym przez jedną z podwarszawskich komend Policji, również za przestępczość samochodową. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kilka tygodni temu śródmiejscy kryminalni wpadli na trop młodego mężczyzny, kradnącego samochody na terenie Warszawy. Po dokładnej analizie zgromadzonego materiału policjanci wytypowali kilka podejrzanych osób, wśród nich 33-letniego Sylwestra J. W czasie dalszych czynności w sprawie funkcjonariusze z sekcji kryminalnej upewnili się, że osobą, której poszukują jest 33 latek. Mężczyzna był ponadto poszukiwany listem gończym przez jedną z podwarszawskich komend Policji.

Funkcjonariusze kilka razy sprawdzali miejsca gdzie poszukiwany może się ukrywać i wczoraj około 14:00, na jednym z osiedli na warszawskiej Białołęce, urządzili zasadzkę. Sylwester J. nie miał żadnych szans, wpadł prosto w ręce kryminalnych ze Śródmieścia.

Z materiałów sprawy wynika, że 33-latek jest zamieszany w kradzieże co najmniej kilku samochodów. Za kradzież z włamaniem mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony