Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Próbował połknąć kokainę

Data publikacji 12.02.2008

Sześć torebek z kokainą znaleźli u 25-letniego Macieja G. policjanci z Wilanowa podczas kontroli daewoo przy ul. Polskiej. W trakcie interwencji mężczyzna próbował jeszcze połknąć trzy zawiniątka z narkotykiem, a pozostałe trzy ukrył w opakowaniu po dezodorancie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Wkrótce zajmie się nim sąd.

Około 22:00 patrolujący rejon ulicy Polskiej policjanci z Wilanowa zwrócili uwagę na kierowcę daewoo. Młody mężczyzna nie panował nad pojazdem. Jechał całą szerokością jezdni. Widząc to mundurowi natychmiast zatrzymali auto do kontroli. W trakcie interwencji Maciej G. (25 lat) był bardzo zdenerwowany. Jego mowa była niewyraźna. Funkcjonariusze nie wyczuli jednak od niego zapachu alkoholu.

Istniało poważne podejrzenie, że 25- latek prowadził auto pod wpływem narkotyków. W pewnym momencie, wysiadając z samochodu Maciej G. wyjął coś z kieszeni kurtki, a następnie szybko włożył przedmiot do ust. Na nic się jednak zdały jego wysiłki. Policjanci skutecznie udaremnili jego działanie. Okazało się, że młody mężczyzna chciał w ostatniej chwili połknąć trzy torebki z kokainą. W trakcie przeszukania pojazdu funkcjonariusze zabezpieczyli pozostałe trzy torebki z białym proszkiem, które były ukryte w opakowaniu po dezodorancie.

Michał G. został zatrzymany, a jego samochód trafił na policyjny parking. Młody człowiek spędził noc w areszcie. Dziś jego sprawą zajmą się policjanci z komendy przy Malczewskiego.

Powrót na górę strony