Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Blisko 2500 porcji narkotyków zabezpieczonych przez policjantów

Data publikacji 06.11.2017

Jaworscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o posiadanie narkotyków w ilości, z której można by było uzyskać ponad 2500 porcji handlowych. W trakcie sprawdzania zajmowanych przez nią pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli marihuanę, która suszyła się w pobliżu pieca. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jaworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojawili się u 27-letniej mieszkanki gminy Mściwojów po tym, jak ustalono, że kobieta może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli suszące się rośliny o specyficznym zapachu. Leżały one w pobliżu pieca. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana w ilości pozwalającej na uzyskanie blisko 2500 porcji handlowych tego narkotyku.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również skąd kobieta miała narkotyki i gdzie miały one trafić. Policjanci sprawdzają też, czy podejrzewana nie zajmowała się rozprowadzaniem środków odurzających.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony