Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komisarz Miś dla Klaudii

Data publikacji 06.11.2017

Komisarz Miś i policjanci z Łukowa uczestniczyli w pikniku charytatywnym na rzecz 10-letniej Klaudii. Przekazana przez mundurowych maskotka, dzięki zorganizowanej licytacji „zasili” konto fundacji pomagającej dziewczynce w powrocie do zdrowia.

Od kilku miesięcy 10-letnia Klaudia zmaga się z chorobą. Jej przyjaciele zorganizowali akcję, podczas której między innymi licytowano różne usługi i przedmioty. Do akcji włączyli się tez łukowscy policjanci, którzy przekazali do licytacji swoją maskotkę – pluszowego komisarza Misia. Wczoraj w Tuchowiczu odbył się piknik charytatywny dla Klaudii.

Jedną z wielu atrakcji spotkania przygotowali łukowscy policjanci. Wśród najmłodszych pojawił się komisarz Miś – ulubiona maskotka naszych milusińskich. Komisarz Miś był oblegany przez dzieci, każde z nich chciało mieć pamiątkową fotografię z taką maskotką.

Policjanci podziękowali i pogratulowali właścicielce wylicytowanego małego komisarza Misia, szczodrość jej i wielu innych osób pomoże Klaudii powrócić do zdrowia.

Mundurowi poprosili też o przekazanie takiej samej maskotki dla Klaudii. Niech komisarz Miś będzie dla dziewczynki symbolem wsparcia i życzeń biegnących od łukowskich mundurowych.

Klaudia - wszyscy policjanci trzymają za Ciebie kciuki.

(KWP w Lublinie / kp)

 

  • maskotka policyjna razem z policjantem podczas pikniku
  • maskotka policyjna oraz dzieci i rodzice podczas pikniku
  • maskotka policyjna oraz uczestnicy pikniku
Powrót na górę strony