Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lubuska oraz niemiecka Policja wyjaśniają okoliczności zdarzenia ze Słubic

Data publikacji 06.11.2017

Lubuscy oraz niemieccy policjanci zaangażowani są w wyjaśnienie sprawy związanej z uprowadzeniem kobiety ze Słubic. Ta według relacji świadków miała zostać wciągnięta do samochodu na niemieckich nr rejestracyjnych przez dwóch mężczyzn. Każda informacja w tej sprawie będzie niesłychanie cenna dla śledczych, którzy bardzo intensywnie pracują, aby wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Przed południem policjanci ze Słubic otrzymali zgłoszenie, że na ul. Sienkiewicza kierujący fordem fokusem na niemieckich nr rejestracyjnych wraz z innym mężczyzną miał wciągnąć do auta kobietę. Informacja pochodziła od osób, które były świadkiem tego zdarzenia, kiedy jechały za wspomnianym pojazdem. Obecnie trwają z nimi czynności procesowe.

Ruszyły bardzo intensywne działania policji z Polski i Niemiec. Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. do sprawy włączyli się kryminalni z komendy wojewódzkiej. Lubuscy policjanci w wyniku podjętych ustaleń mają już pewien obszar informacji odnośnie tego zdarzenia oraz osób mogących w nim uczestniczyć, niemniej na tym etapie dla dobra sprawy nie możemy ich upubliczniać.

Wszyscy Ci, którzy byli świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakąś wiedzę w tym zakresie, proszeni są o przekazanie informacji na nr 997.

 

nadkom. Marcin Maludy

Rzecznik Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

Powrót na górę strony