Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Maleńka Laura jest już ze swoimi rodzicami

Maleńka Laura jest już na świecie ze swoimi rodzicami. Przeszła pierwszy zabieg ratujący życie. Kilka dni temu w niemieckiej klinice w Munster lekarze zoperowali serduszko dziewczynki, która teraz czuje się dobrze. To dzięki Wam udało się zebrać pieniądze potrzebne na operację, za co bardzo dziękujemy. Przed Laurą jednak kolejne zabiegi pomagające normalnie żyć, na które rodzice nadal zbierają fundusze.

O Laurze mówiliśmy już wielokrotnie. To córka naszego kolegi Przemysława Biela – funkcjonariusza z I Komisariatu Policji w Opolu. Jeszcze przed jej narodzinami rodzice dowiedzieli się, że Laura ma chore serce. Jedynym ratunkiem dla dziewczynki była operacja, która miała się odbyć zaraz po urodzeniu, w niemieckiej klinice w Munster. Kolejne dwa zabiegi mają sprawić, że dziewczynka będzie mogła normalnie żyć. Wtedy ruszyła dla niej pomoc.

Zorganizowana została zbiórka pieniędzy dla maleńkiej Laury, a koledzy z Samodzielnego Podooddziału Prewencji Policji w Opolu przeprowadzili akcję "600 km. dla Laury". Z Opola do Świnoujścia pokonali trasę na rowerach, po to by jaknajwięcej osób usłyszało historię małej Laury i włączyło się w zbiórkę pieniędzy. Dzięki wszystkim, którzy pomogli i przekazali pieniądze Laura dostała szanse na normalne życie.

Dziś dziewczynka jest już ze swoimi rodzicami w klinice w Munster. Laura przeszła pierwszą operację ratujacą życie. Czuje się dobrze, jednak nadal potrzebuje stałej opieki lekarzy i pomocy dobrych ludzi. Przed maleńską Laurą kolejne zabiegi w niemieckiej klinice. My nadal trzymamy kciuki za jej zdrowie i wierzymy, że wszystko będzie dobrze.

Każdy kto chce pomóc nienarodzonej jeszcze Laurze, może wpłacać pieniądze na konto fundacji:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
nr konta: Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułu wpłaty : "1043 POMOC DLA LAURY BIEL. 600 KM DLA LAURY"

Lub kliknij tutaj►

Powrót na górę strony