Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miał narkotyki warte prawie 100 tysięcy złotych

Podczas ostatnich działań policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową zabezpieczyli prawie dwa kilogramy narkotyków o wartości blisko 100 tysięcy złotych. Były to amfetamina i marihuana. W ich ręce wpadł notowany wcześniej, 36-letni Grzegorz R. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową przy wsparciu policjantów wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej na terenie Warszawy. Po dłuższej obserwacji zatrzymali na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Popiełuszki do kontroli samochód osobowy. Z jego wnętrza wyczuwalny był zapach marihuany, dlatego policjanci natychmiast podjęli decyzję o przeszukaniu. Sprawdzając bagażnik, znaleźli czarną sportową torbę, w której były trzy reklamówki wypełnione dużą ilością narkotyków. W związku z tym zatrzymali pasażera pojazdu, który był jej właścicielem.

36-letni Grzegorz R. był już notowany przez policję, w tym za przestępstwa narkotykowe. Na podstawie zebranych przez policjantów stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową dowodów prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a sąd aresztował go na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Tylko od początku tego roku policjanci garnizonu stołecznego zabezpieczyli ponad 100 kg amfetaminy oraz 230 kg marihuany o czarnorynkowej wartości prawie 17 mln złotych.

mbr

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki
  • Policjant z zatrzymanym mężczyzną

Film 1

Pobierz plik 1 (format mp4 - rozmiar 14.67 MB)

Powrót na górę strony