Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

39-letni Mołdawianin zatrzymany do sprawy zgwałcenia mężczyzny

Data publikacji 09.11.2017

Policjanci z Kostrzyna nad Odrą intensywnie pracowali na wyjaśnieniem wszelkich okoliczności dotyczących zgwałcenia mężczyzny. Działania te doprowadziły do zatrzymania do sprawy 39-letniego obywatela Mołdawii. Z mężczyzną przeprowadzane zostaną czynności procesowe. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słubicach.

Wczoraj, 8.11.br., policjanci w Kostrzynie nad Odrą otrzymali zgłoszenie dotyczące zgwałcenia mężczyzny, do którego miało dojść na terenie miasta. Do wnikliwego wyjaśnienia sprawy zaangażowali się policjanci z całej jednostki. Równolegle do czynności operacyjnych, prowadzone były działania wykrywcze prowadzone przez policjantów prewencji, m.in. dzielnicowych. Mundurowi poważnie podchodzili do każdego sygnału i informacji, która mogłaby ich przybliżyć do zatrzymania osoby odpowiedzialnej za te bulwersujące zdarzenia.

Po południu na terenie województwa wielkopolskiego policjanci referatu kryminalnego zatrzymali do sprawy 39-letniego obywatela Mołdawii. Mężczyzna został przewieziony do gorzowskiej komendy. Dzisiaj i jutro, 9 i 10.11.br., zostaną przeprowadzane z nim czynności procesowe. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słubicach.

(KWP w Gorzowie / mw)

  • 39-letni Mołdawianin zatrzymany do sprawy zgwałcenia mężczyzny
  • 39-letni Mołdawianin zatrzymany do sprawy zgwałcenia mężczyzny
Powrót na górę strony