Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KPP W SEJNACH MA NOWEGO KOMENDANTA

Data publikacji 13.11.2017

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz wręczyli podinspektorowi Markowi Andrzejowi Bogdan rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Sejnach odbyła się uroczystość objęcia stanowiska przez nowego Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński wspólnie z nadinspektorem Danielem Kołnierowiczem wręczyli podinspektorowi Markowi Andrzejowi Bogdan rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach podkreślając, że jest on człowiekiem kompetentnym i zaangażowanym w służbę na rzecz bezpieczeństwa. Dzisiejsza uroczystość odbyła się w obecności zaproszonych gości, a także funkcjonariuszy oraz pracowników sejneńskiej komendy.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Sejnach służbę w Policji rozpoczął w 1998 roku. Przez ostatni rok pełnił obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie. Podinspektor Marek Andrzej Bogdan jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Ma 39 lat. Jest żonaty i ma trójkę dzieci. Lubi rowerowe wycieczki z rodziną, a także wypoczynek nad jeziorami.

Powrót na górę strony