Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczali mecz POLSKA - MEKSYK

Wczoraj na stadionie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Polski i Meksyku. Nad bezpieczeństwem wszystkich kibiców i mieszkańców Gdańska czuwało blisko 300 funkcjonariuszy. Policjanci profesjonalnie zabezpieczyli to wydarzenie i nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Wczoraj na stadionie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Polski i Meksyku. Blisko 300 policjantów z różnych pionów czuwało nad bezpieczeństwem wszystkich kibiców oraz mieszkańców Gdańska. Policjanci pilnowali, by nie doszło do zakłócenia ładu i porządku publicznego, a na kilka godzin przed meczem zabezpieczali drogi dojazdowe na stadion oraz kierowali na wyznaczone parkingi. 
 
Policjanci z komendy miejskiej i oddziałów prewencji profesjonalnie zabezpieczyli to wydarzenie i nie odnotowali żadnych poważnych incydentów. 
 
Funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali oni trasy dojazdowe, dworce, centrum miasta, okolice obiektu oraz kierowali ruchem na głównych skrzyżowaniach. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.
 

ro na podstawie materiałów KWP Gdańsk

Powrót na górę strony