Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali desperata

Data publikacji 15.11.2017

Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał telefoniczną informację, że 24-letni mężczyzna zamierza popełnić samobójstwo. Sytuacja była bardzo poważna. Desperat wysłał rodzinie zdjęcia i list. Policjantka widząc zdjęcie skojarzyła, gdzie mogło zostać wykonane. Tym razem pomoc przyszła w porę.

Desperat wysłał rodzinie zdjęcie,na którym umieszczona była pętla i list do rodziny. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania 24-latka. Odwiedzali miejsca, w których mógł przebywać.

Policjantka przyjmująca zawiadomienie wnikliwie obejrzała dołączone zdjęcie, zwróciła uwagę na detale i skojarzyła, gdzie mogło zostać wykonane. Funkcjonariusze wiedzieli, że liczą się sekundy, patrol natychmiast pojechał we wskazane odludne miejsce. W zakrzewionym terenie funkcjonariusze zauważyli pojazd, którym przemieszczał się 24-latek. Był w aucie. Przyznał, że chciał odebrać sobie życie.

Przy desperacie policjanci ujawnili puste opakowanie od leków. Od mężczyzny czuć było woń alkoholu. Niedoszłego samobójcę przekazano obecnej na miejscu załodze karetki pogotowia.

(KWP w Łodzi)

Powrót na górę strony