Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z narkotykami dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 15.11.2017

Dzielnicowi z III Komisariatu Policji w Łodzi podczas sprawdzania miejsc zagrożonych zatrzymali 37-letniego łodzianina, który posiadał niedozwolone środki odurzające. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

13 listopada 2017 roku mundurowi ruszyli w teren, aby zweryfikować zagrożenie wskazane przez łodzian w aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Na wirtualnej mapie mieszkańcy określili teren, gdzie może dochodzić do sprzedaży i zażywania środków odurzających. Na efekty pracy policjantów nie trzeba było długo czekać. Dzielnicowi wylegitymowali mężczyznę, który siedział w aucie i na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Zapytany przez policjantów co tu robi, unikał odpowiedzi. Po skontrolowaniu 37-latka okazało się, że miał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Nie umiał też racjonalnie wytłumaczyć jak wszedł w posiadanie narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany a nielegalne środki zabezpieczono do dalszych badań.

Pamiętaj, że i ty możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo w Twojej okolicy. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa!

Polecamy!
http://lodzka.policja.gov.pl/ld/mapa-1/5646,Mapa-zagrozen-bezpieczenstwa.html

(KWP w Łodzi / kp)

 
Powrót na górę strony