Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany i zabezpieczyli ponad 2 kg narkotyków

Data publikacji 16.11.2017

Do policyjnej celi trafił 30-letni mieszkaniec Biskupca, którego policjanci od dłuższego czasu podejrzewali o uprawę konopi. Okazało się, że mężczyzna w garażu przygotował specjalne pomieszczenie przystosowane do uprawiania konopi indyjskich. Znaleziono tam kilkanaście krzaków rośliny. W mieszkaniu 30-latka policjanci zabezpieczyli blisko 130 porcji przygotowanej do sprzedaży marihuany oraz blisko 2 kg suszu.

Policjanci z Biskupca, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może uprawiać w garażu konopie indyjskie. W poniedziałek (13.11.2107 r.) rano funkcjonariusze swoją obecnością zaskoczyli 30-latka. Okazało się, że mężczyzna w garażu przygotował specjalne pomieszczenie przystosowane do uprawiania konopi indyjskich. Znaleziono tam kilkanaście roślin. W mieszkaniu 30-latka policjanci zabezpieczyli blisko 130 porcji przygotowanej do sprzedaży marihuany oraz blisko 2 kg suszu.

Mężczyzna został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie. Odpowie za uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Olsztynie / kp)

 

  • sadzonki konopi w garażowej plantacji
  • sadzonki konopi w garażowej plantacji
  • wnętrze w garażowej plantacji
Powrót na górę strony