Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szkolenie koordynatorów Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 16.11.2017

Dzisiaj w Sali Konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej zs. w Radomiu odbyło się szkolenie w zakresie sposobu postępowania policjantów podczas realizacji zadań związanych z funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa dedykowane koordynatorom lokalnym wszystkich podległych jednostek Policji garnizonu mazowieckiego.

Organizatorem szkolenia był Wydział Prewencji KWP zs. w Radomiu. Prowadzącymi szkolenie byli koordynatorzy wojewódzcy - podinsp. Marek Wierzbiński, podkom. Daniel Sokołowski, mł. asp. Magdalena Kołodziejczak oraz st. asp. Rafał Wyciszkiewicz z Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu. Szkolenie przeznaczone było dla osób odpowiedzialnych za koordynowanie realizacji zadań związanych z funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, w każdej z jednostek Policji w garnizonie mazowieckim.

Podczas szkolenia omawiano regulacje prawne, poruszano również tematykę związaną z usprawnieniem obsługi zgłoszeń dotyczących zagrożeń zaznaczonych przez społeczeństwo w aplikacji internetowej - Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Na zakończenie omówiono wyniki z czynności nadzorczych realizowanych przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu w obszarze KMZB.

Uczestnicy szkolenia mieli okazję poszerzyć wiedzę i umiejętności, a także wymienić się doświadczeniami w zakresie funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Autor: mł. asp. Magdalena Kołodziejczak/AC

Powrót na górę strony