Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego mężczyzny

Data publikacji 21.11.2017

70-letni mieszkaniec z gminy Kozienice, który zaginął w nocy, został szczęśliwie odnaleziony po poszukiwaniach przeprowadzonych przez policjantów z kozienickiej komendy. Mężczyzna był schorowany, a jego życiu mogło zagrażać niebezpieczeństwo. Udzielona została mu pomoc i wrócił do domu.

Przedwczoraj, 19.11.br., do Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zgłosiła się zaniepokojona rodzina, która zgłosiła zaginięcie 70-latka. Jak poinformowano policjantów, mężczyzna leczył się i miał zaniki pamięci. Wyszedł z domu po godz. 20:30. Rodzina próbowała odnaleźć go samodzielnie, lecz nie przyniosło to efektu.

Policyjne załogi zostały skierowane do „przeczesania” terenu za zaginionym mężczyzną. Patrolując rejon Zagożdżonki, funkcjonariusze usłyszeli wołającego o pomoc mężczyznę. 70-latek był niewidoczny, ponieważ znajdował się za wałem, tuż przy kanale wodnym. Od domu dzieliły go trzy kilometry. Mężczyzna był przemarznięty i przemoknięty. Mundurowi udzielili mu pomocy, wezwali załogę pogotowia. Po badaniach mężczyzna wrócił do domu.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony