Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zawodowo policjantka, prywatnie pasjonatka crossfit’u

Data publikacji 22.11.2017

Na co dzień funkcjonariuszka Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, a w czasie wolnym od służby pasjonatka sportów siłowych i dyscypliny o nazwie crossfit. Sierż. Aleksandra Wołejszo na swoim koncie ma kilkanaście startów w rozgrywkach w dyscyplinie crossfit, a w tym miesiącu stanęła na podium ogólnopolskich zawodów zajmując trzecie miejsce.

Skakanie, bieganie, podnoszenie ciężarów, pływanie... i to nie wszystko. Efekt jest jednak zawsze ten sam – nieludzkie zmęczenie, które nie pozwala ustać na nogach. To część dyscypliny jaką pasjonuje się policjantka Ogniwa Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Sierż. Aleksandra Wołejszo na swoim koncie ma już udział w zawodach Crossfitowych, Runmagedonach, Mud Maxach oraz zawodach biegowych.

11 listopada tego roku wzięła udział w ogólnopolskich zawodach „Rise Of Beasts” w Bydgoszczy. W kategorii Women Open zajęła 3 miejsce. W tym i przyszłym roku Nasza Policjantka planuje starty w kolejnych zawodach. Życzymy dalszych sukcesów.

asp. Tomasz Kwaśnik /KR

Powrót na górę strony