Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany oszust. Publikujemy zdjęcia z monitoringu

Data publikacji 23.11.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”, do którego doszło w sierpniu 2017 r. na terenie Wadowic. Publikujemy wizerunek prawdopodobnego sprawcy. Osoby, które na opublikowanych zdjęciach rozpoznają tego mężczyznę, prosimy o zgłaszanie się do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach lub kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr 33 8729 200. Zapewniamy pełną anonimowość.

Mężczyzna podając się za funkcjonariusza Policji wprowadził w błąd pokrzywdzonego co do możliwości kupna sprzętu elektronicznego wysprzedawanego z jednostki Policji, czym doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem pokrzywdzonego, który przekazał oszustowi pieniądze na poczet „zamówionego sprzętu”.  Przeprowadzone dotychczas czynności nie doprowadziły jak dotąd do ustalenia tożsamości sprawcy przestępstwa. Dlatego publikujemy wizerunek prawdopodobnego sprawcy.

Rysopis: mężczyzna w wieku 40-45 lat, wzrost około 178 cm, krępej budowy ciała, włosy blond z widoczną łysiną, na oczach okulary korekcyjne z ciemnymi oprawkami, w chwili zdarzenia ubrany był w beżową kurtkę zapinaną na zamek, białą koszulę, jasne spodnie, brązowe buty, a przez ramię przewieszoną miał ciemną saszetkę.

Osoby, które na opublikowanych zdjęciach rozpoznają tego mężczyznę, prosimy o zgłaszanie się do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach lub kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr 33 8729 200. Zapewniamy pełną anonimowość.

(KWP w Krakowie)

  • Poszukiwany oszust. Publikujemy zdjęcia z monitoringu
  • Poszukiwany oszust. Publikujemy zdjęcia z monitoringu
Powrót na górę strony