Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli 20 kg marihuany i zatrzymali dwóch przemytników

Data publikacji 23.11.2017

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn podejrzewanych o przemyt znacznej ilości narkotyków. Zostali oni zatrzymani w trakcie próby przepakowania narkotyków z samochodu ciężarowego do osobowego. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni przemycili narkotyki z Hiszpanii, a miały one trafić na teren woj. pomorskiego.

18 listopada policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP w Gdańsku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przemyt znacznej ilości narkotyków. Do zatrzymania doszło na jednym z parkingów w momencie jak figuranci przekładali narkotyki z samochodu ciężarowego do osobówki. Łącznie policjanci zabezpieczyli 20 kg marihuany, która trafiła do Polski z Hiszpanii.

Kryminalni ustalili, że narkotyki miały trafić na teren woj. pomorskiego i tam właśnie miały być sprzedawane. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających przekracza pół miliona złotych. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / kp)

 

  • policjanci z zatrzymanym
  • zabezpieczone torby z marihuaną
  • worki foliowe z marihuaną
Powrót na górę strony