Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komisarz Miś świętował z przedszkolakami

Data publikacji 25.11.2017

Wyjątkową niespodziankę z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia sprawili przedszkolakom policjanci z Łukowa. Do jednego z miejscowych przedszkoli zawitał komisarz Miś – ulubiona maskotka naszych milusińskich.

25 listopada przypada jedna z najsympatyczniejszych uroczystości. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wczoraj, w przeddzień tak ważnego święta do Niepublicznego Przedszkola Artystycznego „Koala” zawitała maskotka łukowskich policjantów – komisarz Miś.  Komisarz Miś był oblegany przez dzieci, każde z nich chciało mieć pamiątkową fotografię z taką maskotką. Ogromny pluszak pokazał najmłodszym, że nie tylko potrafi uczyć dzieci, ale też umie się z nimi świetnie bawić.

Na co dzień komisarz Miś kształtuje wśród najmłodszych wizerunek policjanta, jako osoby przyjaznej dzieciom, otwartej na ich problemy oraz dbającej o ich bezpieczeństwo. Podczas spotkań z dziećmi uczy bezpiecznych zachowań, uczy jak uchronić się przed różnymi niebezpieczeństwami.

Wczorajsza wizyta komisarza Misia w przedszkolu, była wspaniałą okazją do nauki oraz zabawy z najmłodszymi. Uśmiech cały czas gościł na twarzach naszych milusińskich.

(KWP w Lublinie/ ar)

  • Komisarz Miś z wizytą u przedszkolaków
  • Komisarz Miś z wizytą u przedszkolaków
  • Komisarz Miś z wizytą u przedszkolaków
Powrót na górę strony