Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Koncert charytatywny „Gramy dla Dominiki i Kornelki”

Data publikacji 26.11.2017

Policjanci z powiatu kłodzkiego po raz kolejny postanowili pomóc potrzebującym, tym razem zainicjowali organizację koncertu charytatywnego na rzecz dwóch dziewczynek, 12 - letniej Kornelki i 16 - letniej Dominiki, które wymagają kosztownego i specjalistycznego leczenia. Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli na to wydarzenie, które odbędzie się 29 listopada br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji przy pl. Jagiełły 1. Zebrane podczas koncertu środki zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację dziewczynek.

W środę, 29 listopada br., o godz. 17.00 w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji zorganizowany zostanie koncert charytatywny „Gramy dla Dominiki i Kornelki”. Zebrane podczas koncertu środki zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację dziewczynek.

Policjanci powiatu kłodzkiego po raz kolejny postanowili pomóc potrzebującym. Tym razem zainicjowali organizację koncertu charytatywnego na rzecz wymagających kosztownego specjalistycznego leczenia dwóch dziewczynek 12 - letniej Kornelki - mieszkanki powiatu kłodzkiego i 16 - letniej Dominiki z powiatu ząbkowickiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli na koncert charytatywny, który odbędzie się 29 listopada br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji przy pl. Jagiełły 1.

KWP we Wrocławiu

Powrót na górę strony