Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 3 kg marihuany nie trafi na rynek

Data publikacji 29.11.2017

Ponad 3 kg suszu marihuany ujawnili i zabezpieczyli kryminalni z Komisariatu Policji w Niemcach. Narkotyki ukryte były w zamrażarce, która stała w pomieszczeniu gospodarczym użytkowanym przez 37-latka z gminy Jastków. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do realizacji doszło w miniony poniedziałek, 27.11.br., w jednej z miejscowości w gminie Jastków. Kryminalni z Komisariatu Policji w Niemcach podejrzewali, że mieszkający tam 37-latek może posiadać znaczną ilość środków odurzających.

Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad 3 kg suszu marihuany, które ukryte były w zamrażarce. Dodatkowo funkcjonariusze ujawnili w samochodzie mężczyzny amfetaminę i nabój myśliwski, na który mieszkaniec gm. Jastków nie posiadał zezwolenia.

37-latek, który w przeszłości był już karany za posiadanie znacznych ilości narkotyków, został zatrzymany. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do sądu z wnioskiem Policji i Prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do tego wniosku i zdecydował, że 37-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mw)

  • zabezpieczona marihuana
  • zabezpieczona marihuana
  • zabezpieczona marihuana
Powrót na górę strony