Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież świątecznej dekoracji sprzed miejskiego ratusza nagrał miejski monitoring

Data publikacji 04.12.2017

Świąteczna dekoracja przy miejskim ratuszu tak się spodobała 29-letniemu ostrowianinowi, że postanowił ją ukraść. Mężczyzna wraz z dekoracją został zatrzymany kilka ulic dalej przez patrol prewencji. 29-latek usłyszał zarzut kradzieży do której przyznał się.

W sobotni wieczór, 02.12.br., 29-letniemu ostrowianinowi tak bardzo spodobała się dekoracja świąteczna znajdująca się przy miejskim ratuszu, że postanowił ją zabrać. Kradzież zarejestrowała jedna z kamer miejskiego monitoringu. Mężczyzna został zatrzymany kilka ulic dalej przez patrol prewencji, gdy niosąc dekoracje szedł środkiem jezdni próbując zatrzymać samochód.

29-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna został przebadany pod kątem trzeźwości. Jak się okazao, miał ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu ostrowianin usłyszał zarzut kradzieży, do którego sie przyznał. Grozi mu do 5 lat więzienia.

(KWP w Radomiu / mw)

Film Kradzież świątecznej dekoracji sprzed miejskiego ratusza nagrał miejski monitoring

Pobierz plik Kradzież świątecznej dekoracji sprzed miejskiego ratusza nagrał miejski monitoring (format mp4 - rozmiar 6.75 MB)

Powrót na górę strony