Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zakończenie XIV Halowych Mistrzostw MSWiA w Piłce Nożnej " Mielno 2017 "

Data publikacji 11.12.2017

Oficjalnego zakończenia XIV Halowych Mistrzostw MSWiA w Piłce Nożnej „Mielno 2017” dokonał Komendant Miejski Policji w Koszalinie mł. insp. Krzysztof Sieląg.

Od lat mistrzostwa obejmuje honorowym patronatem Komendant Główny Policji. W tym roku do walki o najlepsze miejsca i tytuły stanęło 18 drużyn    z całej Polski.
Sportowe zmagania rozpoczęły się w czwartek. Drogą sportowej eliminacji, w myśl zasad fair play, z gry odpadały kolejne drużyny. Mecz finałowy był na wysokim i wyrównanym poziomie. Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce –  drużyna z KGP
II miejsce – drużyna z KPP Polkowice
III miejsce – drużyna z KWP Łódź

Podczas Mistrzostw jury wyłoniło także Najlepszego Zawodnika, którym został policjant z KGP. Drużyna reprezentująca Straż Graniczną z Przemyśla otrzymała Puchar Fair Play. Indywidualnie za sportową postawę na boisku Najlepszym Bramkarzem uznano policjanta z KPP Polkowice. Królem Strzelców został policjant z KWP Katowice.

Nagrody dla zwycięzców wręczał Komendant Miejski Policji  w Koszalinie mł. insp. Krzysztofa Sieląg w towarzystwie Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie płk SG Grzegorza Skorupskiego, Burmistrz Mielna Olgi Roszak-Pezały i Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów Województwa Zachodniopomorskiego Mariana Boguszyńskiego.

Zwycięskie drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy zostali nagrodzeni upominkami, pucharami i medalami.
Wszystkim biorącym udział w rozgrywkach drużynom gratulujem i życzymy wielu dalszych sukcesów.


sierż. Beata Gałka/AG

  • ZAKOŃCZENIE XIV HALOWYCH MISTRZOSTW MSWiA W PIŁCE NOŻNEJ " MIELNO 2017 "
  • ZAKOŃCZENIE XIV HALOWYCH MISTRZOSTW MSWiA W PIŁCE NOŻNEJ " MIELNO 2017 "
Powrót na górę strony