Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony 23-latek z powiatu kieleckiego odnaleziony przez policjantów w Janowie Lubelskim

Data publikacji 11.12.2017

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny dyżurny komendy w Bodzentynie przyjął wczoraj od rodziców. Mężczyzna w sobotę rano wyszedł z domu i rodzina straciła z nim kontakt. Wczoraj w miejscowości Kopce odnalezione zostało auto, którym poruszał się 23-latek. Natychmiast janowscy policjanci rozpoczęli poszukiwania zaginionego. Janowscy policjanci odnaleźli mężczyznę na dworcu autobusowym w Janowie Lubelskim. Został on przekazany pod opiekę lekarzy.

Wczoraj rano dyżurny komendy w Janowie Lubelskim przyjął zgłoszenie o odnalezieniu w lesie w miejscowości Kopce samochodu osobowego marki Volkswagen. Auto było zamknięte i bez tablic rejestracyjnych. Policjanci ustalili właściciela pojazdu. Dyżurny natychmiast skontaktował się z dyżurnym jednostki zgodnie z miejscem zamieszkania właściciela. Jak ustalił, jednostka ta prowadziła poszukiwania za 23-latkiem, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Z ich relacji wynikało, że w sobotę rano wyszedł on z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Zabrał również samochód.

Janowscy policjanci natychmiast rozpoczęli akcje poszukiwawczą. Policjanci przeczesywali okolice, tam gdzie odnaleziony został samochód 23-latka. Oprócz policjantów w poszukiwaniach brali udział funkcjonariusze PSP oraz OSP. W poszukiwaniach brał udział również przewodnik z psem tropiącym. Policjanci odnaleźli mężczyznę na terenie dworca autobusowego w Janowie Lubelskim. 23-latek został przekazany pod opiekę lekarzy do szpitala.

F.Ł.

Powrót na górę strony