Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Hydro wytropił zaginioną 86-latkę

Data publikacji 13.12.2017

Szczęśliwie zakończyły się prowadzone wczoraj poszukiwania 86-letniej mieszkanki gminy Rejowiec. Kobieta została znaleziona w zaroślach kilkaset metrów od domu. Była przytomna, najprawdopodobniej nie miała siły przemieszczać się dalej. Starszą panią znalazł policjant przewodnik psa służbowego. Jego czworonożny podopieczny podjął trop i doprowadził do tego miejsca. Poszukiwało ją blisko 40 policjantów, strażacy oraz okoliczni mieszkańcy.

Informację o zaginięciu 86-letniej mieszkanki gminy Rejowiec dyżurny chełmskiej komendy otrzymał wczoraj przed południem. Opiekunka starszej pani, która rano przyszła do jej domu zgłosiła zaginięcie rodzinie. Osoby próbowały odnaleźć zaginioną, jednakże nie przyniosło to rezultatu więc zgłosili sprawę na policjantom, którzy rozpoczęli poszukiwania. Z uwagi na warunki atmosferyczne i szybko zapadający zmrok liczyła się każda chwila. Do działań dołączyli także strażacy i okoliczni mieszkańcy. W akcji poszukiwawczej brał udział również przewodnik policyjny z psem.

Przed godziną 14:00 kobietę policjant przewodnik psa służbowego. Czworonożny funkcjonariusz, wabiący się Hydro, wytropił starszą panią. Znajdowała się ona w zaroślach w odległości kilkuset metrów od domu. Kobieta była przytomna, ale kontakt z nią był utrudniony. Została przekazana pod opiekę rodziny.

E.C.

Powrót na górę strony