Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał wyłudzić blisko 150 tys. zł kredytu - policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku

Data publikacji 13.12.2017

Policjanci Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą dzierżoniowskiej komendy ustalili, że może dojść do wyłudzenia kredytu. W związku z tym funkcjonariusze zatrzymali na gorącym uczynku w jednej z placówek bankowych młodego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie oszustwa i próbę wyłudzenia kredytu w wysokości blisko 150 tys. zł. Podejrzany posługiwał się dobrej jakości podrobionymi dokumentami. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Mężczyźnie może grozić kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Policjanci z Dzierżoniowa, zajmujący się na co dzień przestępczością gospodarczą zatrzymali 30-latka, który podjął próbę wyłudzenia kredytu w wysokości blisko 150 tys. zł.

Funkcjonariusze ustalili, że może dojść do próby wyłudzenia kredytu. W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 30-letniego mieszkańca powiatu dzierżoniowskiego, który próbował wyłudzić kredyt w wysokości blisko 150 tys. zł, w jednej z placówek bankowych znajdującej się na terenie Dzierżoniowa. Mężczyzna był dobrze przygotowany, posługiwał się dobrej jakości podrobionymi dokumentami.

Za usiłowanie dokonania oszustwa i próbę wyłudzenia kredytu, sprawcy grozi kara, nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony