Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złodzieje kołpaków zatrzymani

Data publikacji 15.02.2008

Dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież kołpaków z zaparkowanych samochodów zatrzymali policjanci z Lesznowoli. Złodzieje wpadli gdy wrócili na miejsce przestępstwa, prawdopodobnie w celu kolejnej kradzieży. Przestępcy będą odpowiadać za kradzież, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Do przestępstwa doszło wczoraj na parkingu w Wólce Kosowskiej. Policjanci otrzymali zawiadomienie o kradzieży 12 kołpaków z samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia pojechał patrol z komisariatu w Lesznowoli. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcy kradzieży poruszają się najprawdopodobniej volkswagenem. W tym momencie na parking wjechał samochód, którym poruszali się mężczyźni podejrzewani o dokonanie kradzieży.

Dzięki szybkiej akcji policjantów, 22-letni Mariusz D. i 22-letni Hubert P. zostali zatrzymani. Złodzieje tłumaczyli, że nic nie ukradli, a kołpaki znaleźli na parkingu i sprzedali je przygodnej osobie na stacji benzynowej. Nie potrafili jednak wskazać dokładnie miejsca, w którym znaleźli samochodowe "dekle". Zatrzymani będą odpowiadać za kradzież.

Powrót na górę strony