Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne medale zielonogórskiej policjantki

Data publikacji 14.12.2017

Sierż. szt. Agnieszka Jabłonka z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze na Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych w Pływaniu wywalczyła dwa złote medale w stylu grzbietowym i srebrny medal w stylu dowolnym. Gratulujemy kolejnych sukcesów.

W sobotę (9 grudnia) w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu, w których udział wzięło blisko 150 zawodników z całej Polski. Garnizon lubuski reprezentowała sierż. sztab. Agnieszka Jabłonka z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, pełniąca służbę w Zespole ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji.

W zmaganiach sportowych udział wzięli reprezentanci takich formacji mundurowych jak Policja, Państwowa Straż Pożarna, Straż Graniczna, Służba Więzienna oraz Wojsko Polskie.  Uczestnicy rywalizowali w 10 konkurencjach indywidualnych na dystansach: 50 m stylem motylkowym, 50 i 100 m stylem grzbietowym, 50 i 100 m stylem klasycznym, 100 m stylem zmiennym, 50, 100, 200 (kobiety) i 400 (mężczyźni) stylem dowolnym oraz jednej drużynowej sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym. Zawody rozegrano w 3 kategoriach wiekowych: OPEN (kobiety do 34 lat  i mężczyźni do 39 lat), MASTERS I (kobiety w wieku 35-44 lat i mężczyźni w wieku 40-49 lat), MASTERS II (kobiety w wieku 45 lat i starsze oraz mężczyźni w wieku 50 i starsi).

Zielonogórska policjantka zdobyła trzy medale: dwa złote na dystansach 50 stylem grzbietowym oraz 100 metrów stylem grzbietowym i jeden srebrny na dystansie 50 metrów stylem dowolnym. W tym roku jest to już drugi start naszej reprezentantki zakończony miejscami medalowymi. 17 listopada policjantka brała udział w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji zdobywając dwa złote medale i jeden brązowy oraz czwarte miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Źródło: podinsp. Małgorzata Barska

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze

Powrót na górę strony