Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nielegalna plantacja na piętrze

Data publikacji 15.12.2017

Dzielnicowi podczas obchodu zlikwidowali nielegalną uprawę narkotyków. W mieszkaniu 35-latka znaleźli blisko 3 kilogramy marihuany oraz 119 krzaków konopi indyjskich. Dodatkowo zatrzymany mężczyzna chciał powstrzymać policjantów przed wejściem do mieszkania i zaatakował ich. Teraz odpowie za wytwarzanie i uprawę znacznej ilości środków odurzających oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Kilka dni temu dzielnicowi z kędzierzyńskiej komendy wspólnie pełnili służbę w swoich rejonach. Podczas obchodu nabrali podejrzeń, że w jednym z domów może być uprawiana marihuana.  

Dzielnicowym drzwi otworzył 35-letni mężczyzna. Gdy mundurowi postanowili wejść do środka, stał się on agresywny i nie chciał ich wpuścić. Policjanci obezwładnili atakującego ich mężczyznę, po czym przeszukali jego mieszkanie. Okazało się, że w kuchni miał on schowany karton, w którym było blisko 3 kilogramy marihuany oraz jej nasiona. Natomiast w pokoju na piętrze policjanci zabezpieczyli uprawę konopi indyjskich. W mieszkaniu 35-latka rosło 119 krzaków nielegalnej rośliny.

Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla został zatrzymany i przewieziony do policyjnych aresztów. Usłyszał już zarzuty wytwarzania oraz uprawiania znacznej ilości narkotyków oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Teraz musi się liczyć z karą nawet do 8 lat więzienia.

Powrót na górę strony