Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano młodych złodziei

Data publikacji 15.02.2008

Policjanci zatrzymali grupę młodych mężczyzn. Młodzieńcy kradli na terenie Koszalina. Teraz staną przed sądem. Pełnoletnim grozi nawet 5 lat więzienia

Piątka małolatów została złapana na gorącym uczynku kiedy kradli kierunkowskazy z fiata uno. Policjanci zatrzymali wtedy, nieletnich, Krzysztofa W. i Michała M. oraz ich trzech pełnoletnich kolegów Grzegorza W., Mateusza L. i Marcina B.

Szajka włamała się do altanek na ogródkach działkowych, skąd zabrali sprzęt i narzędzia ogrodowe. Część z nich policjanci odnaleźli w miejscu zamieszkania chłopców i garażu babci jednego z nich, w którym urządzili sobie swoisty "magazyn łupów".

Ponadto Michał M. i Marcin B. z placu budowy w Kretominie wynieśli okno warte 100 złotych. Pierwszy z nich włamał się też do samochodu marki Kamaz, skąd ukradł radio warte 450 złotych. Sprzęt odzyskano i zwrócono pokrzywdzonemu.

Młodzi złodzieje staną przed sądem. Ci z nich, którzy nie mają skończonych 17 lat staną przed sądem rodzinnym. Natomiast pozostali odpowiedzą na ogólnych zasadach. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony