Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 14-latka

Data publikacji 19.12.2017

Zamojscy policjanci odnaleźli młodzieńca, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona o jego życie mama. Intensywne poszukiwania trwały kilka godzin. 14-latek cały i zdrowy został odnaleziony na terenie zamojskiej Starówki. Chłopiec został przekazany pod opiekę mamy.

Wczoraj po godzinie 21:00 do zamojskiej komendy zgłosiła się mieszkanka Zamościa i poinformowała o zaginięciu jej 14-letniego syna. Jak przekazała chłopiec rano, jak zwykle wyszedł do szkoły, jednak nie powrócił do domu. Mama nie miała z nim kontaktu ponieważ młodzieniec nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania chłopca. Patrolowano ulice Zamościa, sprawdzano, czy nieletni nie przebywa w miejscu zamieszkania kolegów. Ustalono, że owszem chłopiec przez pewien czas przebywał u koleżanki, jednak około godziny 18:00 ojciec dziewczynki odwiózł go w rejon Starego Miasta. Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań około godziny 23:00 poszukiwania zakończyły się pomyślnie - kryminalni z zamojskiej komendy odnaleźli chłopca w rejonie Rynku Wielkiego.

Cały i zdrowy został oddany pod opiekę mamie.

(KWP w Lublinie / kp)

 

Powrót na górę strony