Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas meczu

Data publikacji 19.12.2017

Blisko 130 policjantów zabezpieczało mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Górnika Zabrze i Cracovii Kraków. Na trybunach zasiadło prawie 18 tys. kibiców. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale i w całym mieście. Zabezpieczenie imprezy sportowej przebiegło bez większych zakłóceń ładu i bezpieczeństwa publicznego.

18 grudnia br. na zabrzańskim stadionie piłkarskim rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Górnika Zabrze i Cracovii Kraków. Na trybunach zasiadło prawie 18 tys. osób. Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwało blisko 130 policjantów nie tylko z Zabrza, ale również z katowickiego oddziału prewencji i innych jednostek województwa śląskiego.

Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice stadionu. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Dzięki ich zaangażowaniu, zarówno w mieście jak i na stadionie nie doszło do większych zakłóceń ładu i bezpieczeństwa publicznego.

(KWP w Katowicach)

  • Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas meczu
  • Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas meczu
  • Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas meczu
Powrót na górę strony