Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani świadkowie wypadku

Data publikacji 21.12.2017

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku z 14 grudnia 2017 r., do którego doszło w Opolu przy ul. Wiejskiej. Około godziny 18:00 została tam potrącona piesza, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Do zdarzenia doszło 14 grudnia tego roku, około godziny 18:00, w Opolu. Tam, na ul. Wiejskiej na wysokości nr 141B, została potrącona piesza. Kobieta ta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Wówczas n/n kierujący citroenem berlingo miał ją potrącić. W wyniku zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu poszukują osób, które były świadkami tego wypadku, lub mają jakąkolwiek wiedzę na jego temat.

Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Opolu tel. 77 422 2583 lub 997.

Powrót na górę strony