Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Dni otwarte" w lubuskich komendach Policji

Data publikacji 15.02.2008

Od 18-22 lutego br. lubuska Policja będzie w szczególny sposób promować zawód policjanta oraz z zachęcać do podjęcia pracy w Policji. Obecnie dobór kandydatów trwa przez cały rok, a nie jak wcześniej w określonych urzędowo terminach.

W całym mieście pojawią się plakaty, ulotki, informatory, które będą mówiły o możliwościach, jakie wiążą się z podjęciem pracy w Policji. W nadchodzącym tygodniu we wszystkich jednostkach zostaną zorganizowane "dni otwarte".

W tych dniach funkcjonariusze zapraszają do lubuskich komend wszystkich tych, których interesuje podjęcie pracy w Policji. Policyjni specjaliści różnych wydziałów opowiedzą o charakterze ich pracy. Będzie można zobaczyć, podejrzeć na miejscu jak z bliska wygląda praca funckjonariuszy w różnych wydziałach. Lubuscy stróże prawa liczą na to, że odwiedzą ich uczniowie szkół średnich oraz wyższych.

W najbliższy poniedziałek ruszy "czat" internetowy: www.chat.lubuska.policja.gov.pl , na którym będzie można również spotkać się z pracownikami Zespołu Doboru a także specjalistami z różnych wydziałów i zadać im interesujące nas pytania.

Informacje o godzinach i dniach w jakich będzie działał "czat" oraz o tym, z kim będzie można porozmawiać, ukażą się na stronie internetowej lubuskiej Policji: www.lubuska.policja.gov.pl.

Powrót na górę strony