Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znalazł na ulicy torbę z laptopem i przywiózł na Policję. Zguba wróciła już do właściciela

Data publikacji 30.12.2017

Postawą godną naśladowania wykazał się 26-latek z gminy Adamów. Mężczyzna znalazł na drodze torbę, w której znajdował się m.in. laptop oraz dokumenty bankowe. Uczciwy znalazca zgubę przyniósł na Policję z prośbą o ustalenie właściciela. 22-letni właściciel zguby odbierając swoje rzeczy na komisariacie nie krył wzruszenia z odzyskania swojej własności i postawy znalazcy.

Wczoraj wieczorem do Komisariatu Policji w Adamowie zgłosił się 26-latek, który na drodze w Charlejowie znalazł torbę. W środku znajdował się laptop, odzież, kosmetyki i bankowe dokumenty.

Uczciwy znalazca poprosił policjantów o przekazanie znaleziska właścicielowi. Mężczyzna twierdził, że na pewno ktoś martwi się zgubą. Mundurowi bardzo szybko ustalili właściciela. Powiadomiony o tym fakcie 22-latek z gminy Adamów  przyjechał do komisariatu po swoją torbę.

Młody mężczyzna przyznał, iż nie sądził, że  odzyska torbę z laptopem, która wypadła mu z niedomkniętego bagażnika samochodowego. Młodzieniec był bardzo szczęśliwy i wdzięczny uczciwemu znalazcy.

Do podziękowań dla 26-latka dołączają się również policjanci, kierując słowa uznania za jego godną naśladowania postawę.

(KWP w Lublinie/ ar)

Powrót na górę strony