Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Hrubieszów: Nocna wpadka

Data publikacji 16.02.2008

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali dzisiejszej nocy złodzieja, który włamał się do sklepu z galanterią i biżuterią. 25-latek przygotowywał się już do wyniesienia skradzionych łupów. Nie zdążył tego zrobić, wpadł w ręce "kryminalnych" zanim zdołał wydostać się przez rozbite okno.

O tym, że ktoś wybił szybę wystawową w jednym ze sklepów przy ul. Mickiewicza powiadomił dyżurnego komendy mieszkaniec osiedla tuż po godz. 1.00 w nocy. Chwilę później we wskazanym miejscu pojawili się hrubieszowscy "kryminalni". Policjanci zauważyli kręcącego się w pobliżu pasaży sklepów młodego mężczyznę. Kiedy zaczęli iść w jego kierunku, ten podjął ucieczkę. Policjanci dopadli go wewnątrz jednego ze sklepów z damską konfekcją. Mężczyzna w pośpiechu pakował towar do foliowego worka. Już miał z nim wychodzić przez rozbitą wcześniej szybę, gdy na drodze napotkał funkcjonariuszy. Ci pomogli mu nawet wydostać się na zewnątrz przez otwór w szybie.

Jak się okazało, złodziej miał w worku m.in. etui z pierścionkami i torebki.

Sprawcą kradzieży z włamaniem okazał się 25-letni mieszkaniec Hrubieszowa. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Grozi ma kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony