Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny finał awantury

Data publikacji 17.02.2008

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w jednym z mieszkań w Lubartowie. Podczas wczorajszej imprezy został ugodzony nożem w nogę jeden z jej uczestników. 25-letni mężczyzna na skutek wykrwawienia zmarł w szpitalu. Do wytrzeźwienia policjanci zatrzymali troje uczestników libacji.

Wczoraj około godz. 21.00 dyżurny KPP w Lubartowie otrzymał informację o zgonie 25-letniego mężczyzny.

Jak ustalili policjanci, wieczorem w jednym z wynajmowanych mieszkań w Lubartowie odbywała się zakrapiana impreza, w której uczestniczyły cztery osoby: dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Prawdopodobnie doszło tam do awantury, w trakcie której 25-letni mężczyzna został ugodzony nożem w nogę przez jednego z uczestników libacji. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie okazało się, że ma przeciętą tętnicę. Na skutek wykrwawienia mężczyzna zmarł.

Policjanci zatrzymali troje uczestników imprezy: 21-letnią kobietę, u której odbywało się spotkanie, jej 21-letnią znajomą oraz 46-letniego mężczyznę. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Ponieważ wszyscy byli nietrzeźwi, będą przesłuchani, gdy wytrzeźwieją. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.
Powrót na górę strony