Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trafił prawie w samo serce

Data publikacji 17.02.2008

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Skarżyska-Kamiennej, którzy brali udział w libacji alkoholowej. Impreza zakończyła się, gdy piąty z ich kompanów został ugodzony nożem w klatkę piersiową. 44-letni mężczyzna, walczy w szpitalu o życie.

Mężczyźni zostali zatrzymani przez skarżyskich policjantów w ich miejscach zamieszkania. Jak ustalili funkcjonariusze pięciu "kolegów" spożywało alkohol w mieszkaniu jednego z nich. Właściciel mieszkania czując się senny opuścił towarzystwo. Kiedy się obudził, jeden z kompanów leżał z raną kłutą na podłodze.

Najprawdopodobniej między rannym 44-latkiem a jego oprawcą doszło do sprzeczki. W jej rezultacie został on ugodzony nożem w okolicę serca. Mężczyźnie została udzielona pomoc lekarska, jego stan określany jest jako bardzo ciążki. Policjanci ustalają okoliczności całego zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, iż nożem mógł posłużył się nietrzeźwy 48-latek. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kiedy wszyscy wytrzeźwieją, będą przesłuchani.

Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, grozi kara nawet 10 lat więzienia.
Powrót na górę strony