Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani rodzice

Data publikacji 18.02.2008

W ręce policjantów z Mokotowa wpadli pijani opiekunowie 3-latka. Mariusz P. z wynikiem ponad 3,5 promila trafił do izby wytrzeźwień. Nielegalnie przebywająca w Polsce matka dziecka wydmuchała ponad 2,7 promila. Noc spędziła w policyjnym areszcie. Dzieckiem zaopiekowała się sąsiadka.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po 14:00. Policjanci z Mokotowa otrzymali informację, że w jednym z mieszkań przy Kwiatowej słychać było płacz dziecka. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres. W lokalu zastali 3-letnie dziecko w towarzystwie ojca i dwóch innych osób. Z relacji 32-letniego Mariusza P. wynikało, że sprawował opiekę nad dzieckiem pod nieobecność konkubiny. W trakcie rozmowy z 32-latkiem funkcjonariusze wyczuli od niego silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Po chwili do mieszkania weszła pijana matka. Nelya N. (35 lat) także została poddana badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialna kobieta wydmuchała ponad 2,7 promila. W trakcie interwencji okazało się również, że 35- latka od trzech lat nielegalnie przebywa w Polsce. Jej wiza straciła ważność w 2004 roku.

Mariusz P. trafił do izby wytrzeźwień, a Nelya N. spędziła noc w policyjnym areszcie. Dzieckiem zaopiekowała się sąsiadka. Dziś nieodpowiedzialnymi rodzicami zajmą się policjanci z komendy przy Malczewskiego.
Powrót na górę strony