Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nagrodzeni za ujęcie sprawców napadu na konwojentów

Data publikacji 19.02.2008

Policjanci pracujący nad najbardziej trudnymi i spektakularnymi sprawami kryminalnymi, osiągając sukcesy w wykrywaniu sprawców tych przestępstw, nie tylko mogą liczyć na wdzięczność poszkodowanych. Ich trud i wytrwałość nagradzana jest również przez przełożonych.

Insp. Wojciech Olbryś Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu razem ze swoimi zastępcami mł.insp. Wojciechem Ołdyńskim i podinsp. Krzysztofem Jaroszem, wręczył nagrody policjantom, którzy zatrzymali sprawców brutalnego napadu.

W grudniu ubiegłego roku, w Mieścisku napadnięto na konwojentów przewożących pieniądze z utargów. Łupem złodziei padło prawie 900 tys. zł. Podczas zatrzymania funkcjonariusze w mieszkaniach bandytów znaleźli znaczną część skradzionej gotówki.

Nagrody stanowiły wyraz szczególnego podziękowania za zaangażowanie w służbie, profesjonalizm, wytrwałą i mozolną pracę, która przyniosła wymierne efekty. Komendanci docenili również to, że policjanci pracujący przy sprawie nie spoczęli, poświęcając całą swoją energię i wolny czas, dopóty sprawcy jednej z największych kradzieży nie znaleźli się za kratkami.

Nagrodzeni to funkcjonariusze wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego komendy wojewódzkiej Policji.
Powrót na górę strony