Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież jej nie wyszła

Data publikacji 19.02.2008

W ręce policjantów z Mokotowa trafiła wczoraj Agnieszka D. Kobieta została przyłapana na kradzieży spodni w centrum handlowym przy Wołoskiej. W trakcie kontroli jej samochodu okazało się, że w bagażniku woziła ubrania, które ukradła wcześniej w innym sklepie. Łączna wartość skradzionego przez nią towaru to ponad 770 złotych.

Do zdarzenia doszło wczoraj przy Wołoskiej. Około 21:00 pracownicy ochrony centrum handlowego zauważyli podejrzanie zachowującą się klientkę. Zatrzymali kobietę, gdy ta przekroczyła linię kas i natychmiast powiadomili o wszystkim Policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że Agnieszka D. (39 lat) ukradła z jednego ze sklepów spodnie o wartości prawie 120 złotych. Na odzieży widoczne były uszkodzenia powstałe w momencie, gdy złodziejka odrywała klipsy zabezpieczające towar przed kradzieżą. W trakcie przeszukania torebki nieuczciwej klientki mundurowi natknęli się na dowód rejestracyjny pojazdu. Policjanci zaczęli podejrzewać, że w aucie mogą znajdować się inne przedmioty pochodzące z kradzieży. Po chwili okazało się, że mieli rację. W bagażniku znaleźli warte ponad 650 złotych ubrania, które 39-letnia kobieta ukradła w sklepie w Ursusie.

Agnieszka D. została zatrzymana. Noc spędziła w policyjnym areszcie, a samochód trafił na policyjny parking. Dziś jej sprawą zajmą się dochodzeniowcy z komendy przy Malczewskiego. Wkrótce kobieta usłyszy zarzuty.
Powrót na górę strony