Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi

Data publikacji 26.01.2018

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową z Woli zatrzymali mężczyznę, który w warunkach domowych trudnił się uprawą konopi indyjskich. 32-letni Rafał K. w jednym z pokoi mieszkania znajdującego się w bloku urządził sobie plantację. Funkcjonariusze realizujący sprawę zabezpieczyli donice z drzewkami konopi, susz roślinny, nasiona i wagę elektroniczną. Policjanci przedstawili zatrzymanemu zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej otrzymali informację na temat domowej plantacji konopi indyjskich. Natychmiast przystąpili do działania. Podjęli obserwację bloku i mieszkania, gdzie miał być prowadzony ten przestępczy proceder. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że lokal zamieszkuje 32-letni Rafał K.

Policjanci weszli do jego mieszkania. Już od progu wyczuwalna była bardzo intensywna woń suszu roślinnego konopi indyjskich. W jednym z pokoi ujawnili namiot, wewnątrz, którego w specjalnych przygotowanych warunkach uprawiana była marihuana. Ponadto policjanci zabezpieczyli  susz roślinny i wagę elektroniczną. Na poczet przyszłej karyfunkcjonariusze  zabezpieczyli środki finansowe w wysokości  tysiąca złotych.

32-latek trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających i uprawę narkotyków. Teraz może grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ms/BM

  • Zlikwidowana przez policjantów domowa plantacja konopi indysjkich
  • Zlikwidowana przez policjantów domowa plantacja konopi indysjkich
  • Zlikwidowana przez policjantów domowa plantacja konopi indysjkich

Film Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi

Pobierz plik Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi (format mp4 - rozmiar 8.88 MB)

Powrót na górę strony