Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla dolnośląskich policjantów za odnalezienie syna

Data publikacji 26.01.2018

Do Komendanta Powiatowego Policji w Górze wpłynęły podziękowania od jednej z mieszkanek gminy Góra dla funkcjonariuszy tej jednostki. Kobieta podziękowała policjantom za pomoc i ich zaangażowanie, które doprowadziło do odnalezienia jej 14-letniego syna.

27 grudnia 2017 roku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Górze otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 14-letniego chłopca - mieszkańca gminy Góra. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania nastolatka. Zaangażowano wszystkich funkcjonariuszy będących w służbie, w tym także przewodnika z psem ratowniczo - tropiącym. W godzinach wieczornych chłopiec cały i zdrowy, choć trochę zmarznięty, wrócił do domu.

Miło nam, że praca policjantów została doceniona.  Matka chłopca, którego poszukiwali funkcjonariusze, w podziękowaniu skierowanym na ręce komendanta górowskiej Policji, napisała m.in. „…perfekcyjne wykonywanie obowiązków oraz profesjonalne podejście do zaistniałej sytuacji…”.

Szczególne słowa uznania kobieta skierowała do Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Górze podinsp. Jacka Gregora jednocześnie dziękując za wsparcie i słowa otuchy w tak trudnej dla niej sytuacji.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony