Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne zabezpieczenie koncertu Depeche Mode

Data publikacji 12.02.2018

Policjanci z Gdańska zabezpieczali wczoraj koncert grupy Depeche Mode. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo uczestników imprezy i mieszkańców Gdańska nie tylko wokół Ergo Areny, ale praktycznie na terenie całego miasta. Starali się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane wyłączeniem ulic były jak najmniej dotkliwe dla kierowców. Policjanci profesjonalnie zabezpieczyli to wydarzenie i nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Wczoraj, 11.02.br., w hali Ergo Arena odbył się koncert grupy Depeche Mode. W imprezie uczestniczyło ponad 13 tys. widzów. Nad bezpieczeństwem osób biorących udział imprezie, mieszkańców Gdańska i kierowców przemieszczających się ulicami miasta czuwali policjanci z komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej. Funkcjonariusze prewencji i ruchu drogowego pilnowali bezpieczeństwa na drogach. Zabezpieczali oni trasy dojazdowe, okolice obiektu oraz kierowali ruchem na głównych skrzyżowaniach. Dbali, by każdy z uczestników koncertu bez przeszkód dotarł na koncert, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

Policjanci profesjonalnie zabezpieczyli to wydarzenie. W trakcie prowadzonych działań nie odnotowano żadnych poważnych incydentów.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • Policyjne zabezpieczenie koncertu Depeche Mode
  • Policyjne zabezpieczenie koncertu Depeche Mode
  • Policyjne zabezpieczenie koncertu Depeche Mode
  • Policyjne zabezpieczenie koncertu Depeche Mode
Powrót na górę strony