Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny kalendarz wsparł fundacje

Data publikacji 15.02.2018

"Mali policjanci" na kartach kalendarza na 2018 rok podbili serca darczyńców z całej Polski. Na konta Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci oraz rzeszowskiego oddziału Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach wpłynęło blisko 8,5 tys. złotych.

Policyjny kalendarz na 2018 rok powstawał pod hasłem „Policja łączy pokolenia”. Przedstawia dzieci, które wcielają się w rolę swoich rodziców – funkcjonariuszy podkarpackiego garnizonu Policji. Temat ten był nieprzypadkowy, wydając kalendarz Policja chciała pomóc podopiecznym dwóch fundacji. 

Dzięki darczyńcom na konto Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci wpłynęło blisko 5 tys. złotych. Na rzeszowski oddział Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach wpłacono ponad 3,5 tys. złotych.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji.

Wydanie kalendarza zostało sfinansowane przez Zarząd Wojewódzki NSZZP Policjantów, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa. Dziękujemy osobom i instytucjom, które wsparły to przedsięwzięcie. Pomysłodawcami inicjatywy byli: kom. Wojciech Kulig, który wykonał fotografie do kalendarza oraz sierż. sztab. Monika Skawińska-Berkowicz z Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Rzeszowie.

Powrót na górę strony