Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Biłgoraj: Tymczasowy areszt dla 37-letniego włamywacza

Data publikacji 19.02.2018

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 37-latka z powiatu chorzowskiego. Mężczyzna jak ustalili biłgorajscy policjanci w październiku ubiegłego roku dokonał kradzieży z włamaniem do Zakładu Przetwórstwa Mięsnego w Księżpolu.

     Najbliższe trzy miesiące 37 latek z powiatu chorzowskiego spędzi w areszcie śledczym. Mężczyzna w wyniku pracy operacyjnej policjantów z wydziału kryminalnego biłgorajskiej komendy w miniony piątek wspólnie z kryminalnymi KWP Lublin został zatrzymany na terenie Chorzowa. 37-latek jest podejrzany o dokonanie kradzieży z włamaniem do Zakładu Przetwórstwa Mięsnego w Księżpolu w drugiej połowie października ubiegłego roku. Skradzione pieniądze przekroczyły kwotę 80 tysięcy złotych.

  37-latek wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Biłgoraju usłyszał zarzuty. Dzisiaj Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z prawem za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

JK

Powrót na górę strony