Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przyznał się do 10 włamań

Data publikacji 20.02.2008

30-letni mężczyzna został zatrzymany przez nowodworskich policjantów w chwili, gdy próbował włamać się do piwnicy w jednym z bloków. Przy Grzegorzu T. funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli skradzione wcześniej rzeczy. Mężczyzna jest podejrzany także o inne włamania, za co grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Wszystko zaczęło się wczoraj tuż po 1:00. Wówczas to do oficera dyżurnego zadzwoniła kobieta z informacją, że do piwnicy jednego z nowodworskich bloków wszedł nieznany jej mężczyzna. Dzwoniąca powiedziała również, że usłyszała dziwne hałasy dobiegające z piwnicy. Natychmiast pod wskazany adres udali się policjanci.

Mężczyzna, gdy zauważył mundurowych schował się pod schodami. To go jednak nie uchroniło przed zatrzymaniem. Jak się okazało był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u niego ponad 1 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że Grzegorz T. najprawdopodobniej na swoim koncie ma niejedno włamanie.

Młody człowiek podczas rozmowy przyznał się do 10 włamań i już usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do lat 10.

Powrót na górę strony