Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę skontaktuj się z policjantami z Torunia

Data publikacji 21.02.2018

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują mężczyzny, który grożąc nożem ukradł torbę i pieniądze oraz spowodował obrażenia ciała u jednego z pokrzywdzonych. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby lub innych świadków.

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują sprawcy przestępstwa, do którego doszło 19 stycznia tego roku około 14:00 w Toruniu przy ul. Targowej. Sprawca wszedł do klatki schodowej bloku. Grożąc nożem ukradł torbę turystyczną, parę butów oraz pieniądze na szkodę dwóch mężczyzn. Ponadto, jednego z pokrzywdzonych zranił w policzek. W wyniku czego zgłaszający doznał naruszenia czynności narządów ciała na okres poniżej 7 dni.

W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać sprawcę tego zdarzenia.

Rysopis: wiek około 30-40 lat, szczupła budowa ciała, około 175 cm wzrostu, krótkie włosy z widocznymi zakolami. Tego dnia ubrany był w robocze spodnie (tzw. ogrodniczki) czarnego koloru z wstawkami na kolanach w siwym kolorze oraz ciemną kurtkę z czerwonymi rękawami.

Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach. Kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. 56 641-26-06 (07) lub na nr alarmowe 997 i 112.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony