Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali nielegalny salon z automatami do gier hazardowych

Data publikacji 22.02.2018

Krakowscy policjanci nie ustają w walce z nielegalnym biznesem hazardowym. Kryminalni z VIII Komisariatu Policji w Krakowie wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali kolejny salon gier hazardowych

W miniony poniedziałek, 19.02.br. kryminalni z VIII Komisariatu Policji w Krakowie wraz z  funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej ujawnili na os. Centrum B w Nowej Hucie nielegalnie prosperujący lokal z automatami do gier, do którego wstęp miały jedynie zaufane osoby. W wyniku realizacji policjanci zatrzymali dwie osoby, które odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Podczas akcji zabezpieczono 19 bezprawnie działających maszyn o szacunkowej wartości sięgającej 140 000 zł.

Ujawniona działalność przestępcza mogła narazić Skarb Państwa na straty w wysokości kilkuset tysięcy złotych. Organizatorowi gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

Policjanci i celnicy zapewniają, że w dalszym ciągu będą bezwzględni w zwalczaniu tego rodzaju nielegalnego oraz szkodliwego społecznie procederu.

(KWP w Krakowie / mw)

Powrót na górę strony