Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chełm: Policjanci oddają krew dla chorego kolegi

Data publikacji 22.02.2018

Chełmscy policjanci oddają dzisiaj krew dla emerytowanego policjanta Mirosława Mroczka. Kolega nasz choruje na białaczkę i potrzebna jest dla niego krew. Akcja ta zorganizowana została z inicjatywy NSZZ Policjantów Zarządu Terenowego w Chełmie. Do oddawania krwi zgłosili się też funkcjonariusze innych służb i uczniowie.

Na parkingu przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Chełmie w godzinach 09.15-13.00 odbywa się dzisiaj zbiórka krwi dla emerytowanego policjanta Mirosława Mroczka. Były funkcjonariusz zmaga się z zagrażającą jego życiu chorobą. Na leczenie potrzebna jest krew.

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów Zarząd Terenowy w Chełmie zorganizował dzisiaj akcję związaną z jej zbiórką. Dotychczas do oddawania krwi zgłosili się policjanci, funkcjonariusze innych służb i uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie.

Krew można oddawać też w dowolnym czasie w punktach krwiolecznictwa na terenie całego kraju z informacją: „Dla pacjenta Mirosława Mroczek- Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie”.

Pamiętajmy, że nasza krew może uratować komuś życie. Miejmy nadzieję, że zaangażowanie krwiodawców będzie przykładem i zachętą dla innych, by w ten sposób nieść pomoc potrzebującym.


E.C.

 

Powrót na górę strony